Kaufmann Rypin mecenas XV edycji „Rypińskiego Albumu Poetyckiego"

W 2020 r. zakup nowości wydawniczych w kwocie 10 500,00 zł zrealizowano ze środków finansowych MKiDN w ramach Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa, zakup usług dostarczenia publikacji drogą elektroniczną w kwocie 1 450,00 zł zrealizowano ze środków finansowych Ministra Kultury, Dziedzictwa Narodowego i Sportu w ramach Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa

środa, 11 czerwiec 2014

Szkolenie dotyczące sądownictwa - 17 czerwca, godz. 16.00 - zapraszamy!

Miejsko – Powiatowa Biblioteka Publiczna w Rypinie zaprasza na bezpłatne szkolenie dotyczące sądownictwa zorganizowane we współpracy z Fundacją Court Watch Polska, które odbędzie się 17 czerwca 2014 r. o godz. 16.00 w Sali Wystaw i Promocji Biblioteki przy ul. Warszawskiej 20.

Każdy kto chce zdobyć podstawową wiedzę o wymiarze sprawiedliwości i regułach rządzących procesem sądowym będzie miał wyjątkową okazję w ciekawy sposób zapoznać się z tą tematyką. Cały projekt realizowany przez Fundację ma na celu przygotować obywateli do świadomego uczestnictwa i efektywnego prowadzenia obserwacji rozpraw sądowych. Szczegóły dotyczące szkolenia dostępne są na stronie: http://courtwatch.pl/dzialaj/szkolenia/ .  Wstęp wolny!