Kaufmann Rypin mecenas XV edycji „Rypińskiego Albumu Poetyckiego"

W 2020 r. zakup nowości wydawniczych w kwocie 10 500,00 zł zrealizowano ze środków finansowych MKiDN w ramach Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa, zakup usług dostarczenia publikacji drogą elektroniczną w kwocie 1 450,00 zł zrealizowano ze środków finansowych Ministra Kultury, Dziedzictwa Narodowego i Sportu w ramach Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa

czwartek, 31 grudzień 2020

Ebooki w naszej bibliotece - dotacja MKDNiS

Koniec roku przynosi dobre wieści dla naszych czytelników korzystających z ebooków.

Dzięki porozumieniu o współpracy w zakresie dostępu do platformy Legimi pomiędzy Wojewódzką Biblioteką Publiczną - Książnicą Kopernikańską w Toruniu a MPBP w Rypinie, pozyskaliśmy dotację w kwocie 1450 zł na ten cel.

Zadanie zrealizowano ze środków finansowych Ministra Kultury, Dziedzictwa Narodowego i Sportu w ramach Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa.

Zapraszamy do centrali biblioteki przy ul. Warszawskiej 20 lub prosimy o kontakt telefoniczny na nr 54 2802142, by zapewnić sobie bezpłatny miesięczny dostęp do ponad 50000 e-booków na smartfonie, tablecie lub czytniku.

Zasady korzystania z Legimi