W 2019 r. zakup nowości wydawniczych w kwocie 9 973,00 zł zrealizowano ze środków finansowych Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego w ramach Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa

poniedziałek, 16 grudzień 2019

Jak wypożyczyć czytnik

MPBP w Rypinie oferuje możliwość bezpłatnego wypożyczenia 3 czytników e-booków Kindle oraz 8 czytników e-booków Pocketbook.

czytnikiZBilbioteki

Aby skorzystać z możliwości wypożyczenia czytnika e-booków należy być naszym zarejestrowanym czytelnikiem, zgłosić się do centrali biblioteki (ul. Warszawska 20) oraz zaakceptować regulamin.