MPBP w Rypinie jest samorządową instytucją kultury Gminy Miasta Rypin

Kaufmann Rypin mecenas XIV edycji „Rypińskiego Albumu Poetyckiego"

 

 

W 2018 r. zakup nowości wydawniczych w kwocie 8 239,00 zł zrealizowano ze środków finansowych Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego w ramach Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa

 

PITax

Darmowa prenumerata Gazety Wyborczej udostępniona została przez Fundację Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych we współpracy z PITax.pl

Łatwe podatki (www.pitax.pl).

Co nowego w naszej bibliotece

poniedziałek, 04 luty 2019

Zmarła Pani Urszula Smolińska

 

Z głębokim żalem zawiadamiamy, że 1 lutego 2019 r. zmarła Pani Urszula Smolińska, przez wiele lat członkini naszego Klubu Literackiego im. Edwarda Walasiewicza, była wiceprezes Klubu, a przede wszystkim wspaniała osoba i sympatyczka biblioteki.

Pogrzeb odbędzie się w czwartek 7 lutego 2019 r. o godzinie 12.00, msza święta w kaplicy cmentarnej na Cmentarzu Parafialnym w Rypinie przy ulicy Lipnowskiej. Całej rodzinie - a w szczególności Pani Marcie Smolińskiej - składamy najgłębsze wyrazy współczucia.

 

(Marek Taczyński)

ZamknijNa tej stronie internetowej wykorzystywane są pliki cookies zbierane do celów statystycznych i wykorzystywane do poprawnego działania serwisu www.
Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies można zmienić w ustawieniach przeglądarki - niedokonanie zmian ustawień przeglądarki jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na ich zapisywanie.

?>