Kaufmann Rypin mecenas XIII edycji „Rypińskiego Albumu Poetyckiego"

W 2017 r. zakup nowości wydawniczych w kwocie 8 012,00 zł zrealizowano ze środków finansowych Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego w ramach Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa

Współpracujemy z PITax.pl Łatwe podatki

poniedziałek, 04 luty 2019

Zmarła Pani Urszula Smolińska

Z głębokim żalem zawiadamiamy, że 1 lutego 2019 r. zmarła Pani Urszula Smolińska, przez wiele lat członkini naszego Klubu Literackiego im. Edwarda Walasiewicza, była wiceprezes Klubu, a przede wszystkim wspaniała osoba i sympatyczka biblioteki.

Pogrzeb odbędzie się w czwartek 7 lutego 2019 r. o godzinie 12.00, msza święta w kaplicy cmentarnej na Cmentarzu Parafialnym w Rypinie przy ulicy Lipnowskiej. Całej rodzinie - a w szczególności Pani Marcie Smolińskiej - składamy najgłębsze wyrazy współczucia.

(Marek Taczyński)