W 2018 r. zakup nowości wydawniczych w kwocie 8 239,00 zł zrealizowano ze środków finansowych Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego w ramach Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa

piątek, 21 czerwiec 2019

Zapraszamy do biblioteki - wakacje 2019!

W tegoroczne wakacje Miejsko –Powiatowa Biblioteka Publiczna w Rypinie przygotowała szereg atrakcji dla dzieci.

Oddział Dziecięcy i Filia nr 2 przy ul. Młyńskiej 12 serdecznie zapraszają dzieci i młodzież na zajęcia wakacyjne, które odbywać się będą w dniach 24, 26, 28 czerwca oraz 1, 2, 3 lipca godz. 11.00-13.00. Szczegółowy plan zajęć dostępny jest na plakacie. Liczba miejsc ograniczona. Obowiązują wcześniejsze zapisy.

Filia nr 1 zaprasza na "Cudowne wakacje w bibliotece". W jednostce przy ul. Wojska Polskiego 9 zajęcia odbywać się będą w dniach 24, 26, 27 czerwca oraz 1, 3, 4 lipca godz. 10.00-13.30. Szczegółowy plan zajęć dostępny jest na plakacie. Liczba miejsc ograniczona. Obowiązują wcześniejsze zapisy.

Zapraszamy!!!