W 2018 r. zakup nowości wydawniczych w kwocie 8 239,00 zł zrealizowano ze środków finansowych Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego w ramach Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa

czwartek, 04 lipiec 2019

„Z jakim Pisarzem lub Pisarką wyruszylibyście w trasę i dlaczego?” - konkurs

Drogie Czytelniczki, drodzy Czytelnicy!
Czy zdarzyło się Wam pokonywać wyjątkowo długą trasę i z pomocą książek zwalczać nudę?

Jeśli tak, wyobraźcie sobie, że trasa jest naprawdę bardzo długa, a Wy nie możecie oderwać oczu od drogi. Tak właśnie większość czasu spędzają osoby pracujące w transporcie, zwłaszcza przewoźnicy – w trasie (często liczonej w tysiącach kilometrów!), zdani na radio i audiobooki. Idealnie byłoby, gdyby zamiast audiobooków w trasę można było zabrać Pisarza lub Pisarkę i długie godziny w drodze poświęcić na dyskusje o losach bohaterów. Macie pomysł, kogo Wy zabralibyście ze sobą? Jeśli tak, zapraszamy do udziału w konkursie!
Wszystkie informacje znajdziecie Państwo na stronie konkursu: „Z jakim Pisarzem lub Pisarką wyruszylibyście w trasę i dlaczego?”

Konkurs trwa od 9 do 31 lipca. Do wygrania 500 zł dla laureata i 500 zł na zakup nowych pozycji do księgozbioru biblioteki przez niego wskazanej.