W 2019 r. zakup nowości wydawniczych w kwocie 9 973,00 zł zrealizowano ze środków finansowych MKiDN w ramach Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa

środa, 21 sierpień 2019

XXIX Targi Rypin Agra 2019

W dniach 6 – 8 września na terenie Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji odbędą się 29. Targi Rypin AGRA.

W pierwszy dzień obchodów zapraszamy wszystkich na emocjonujący mecz piłki nożnej Samorządowcy vs Straż Pożarna. W sobotę nie zabraknie występów artystycznych amatorskich zespołów folklorystycznych, natomiast po oficjalnym rozpoczęciu targów, samorządy na wesoło będą rywalizować w konkurencjach sportowych. Wieczorem miłośników tańca i muzyki czeka zabawa z Dj’em. Niedzielne świętowanie tradycyjnie rozpocznie Uroczysta Msza Święta, poprzedzona korowodem dożynkowym. Nie zabraknie także rozstrzygnięcia konkursu „Najładniejszy wieniec dożynkowy 2019”. Popołudnie rozpoczną Wybory MISS Agra, a zwieńczeniem wieczoru będzie koncert zespołu „Poligrodzianie”, a także zespołów „Baby Full” oraz „Bayer Full”. Targom tradycyjnie towarzyszyć będą liczne wystawy producentów z branży rolniczej oraz ogrodniczej, jak również nowoczesne sprzęty wykorzystywane w rolnictwie. Wszystkich serdecznie zapraszamy do wspólnego świętowania. Sponsorem głównym Targów Rypin Agra 2019 jest Grupa Energa S.A.