W 2019 r. zakup nowości wydawniczych w kwocie 9 973,00 zł zrealizowano ze środków finansowych MKiDN w ramach Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa

piątek, 24 lipiec 2020

XV edycja Ogólnopolskiego Konkursu „Rypiński Album Poetycki” ogłoszona!

Logo Konkursu autorstwa Karola Felickiego

Już po raz piętnasty Miejsko – Powiatowa Biblioteka Publiczna w Rypinie ogłosiła Ogólnopolski Konkurs „Rypiński Album Poetycki”.

Po raz ósmy, sponsorem konkursu i fundatorem nagród dla laureatów została rypińska firma Kaufmann, dzięki temu wyrównana została najwyższa kwota finansowa przeznaczona na nagrody dla laureatów konkursu. Za I miejsce zwycięzca otrzyma 1800 zł, II miejsce nagrodzone będzie kwotą 1000 zł, a III miejsce kwotą 600 zł. Konkurs objął honorowym patronatem Burmistrz Miasta Rypin Paweł Grzybowski. Termin nadsyłania prac upływa 25 września 2020 r.

Z regulaminem konkursu można zapoznać się w bibliotece lub na naszej stronie internetowej: regulamin RAP'2020, załącznik - "Zgoda na przetwarzanie danych osobowych oraz wizerunku".

Kaufmann Sp. z o.o. będąca członkiem niemieckiej grupy Kaufmann KG jest liderem w zakresie produkcji reklam przestrzennych. Odbiorcom sieciowym, jak i indywidualnym zapewnia kompleksową obsługę w zakresie projektowania, produkcji, montażu oraz serwisu elementów identyfikacji wizualnej.
Posiada bogate doświadczanie w zakresie rebrandingu, identyfikacji wizualnej, produkcji reklam zewnętrznych i wewnętrznych, podświetlanych i niepodświetlanych, m.in. pylonów, banerów, portali wejściowych, kasetonów, liter oraz logotypów.