W 2018 r. zakup nowości wydawniczych w kwocie 8 239,00 zł zrealizowano ze środków finansowych Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego w ramach Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa

piątek, 17 październik 2014

Wykład prof. Grzegorza Górskiego pt. "Wrzesień 1939. Nowe spojrzenie" - 21 października - zapraszamy!

21 października 2014 r. Miejsko - Powiatowa Biblioteka Publiczna w Rypinie organizuje wykład prof. Grzegorza Górskiego pt. "Wrzesień 1939. Nowe spojrzenie". Odbędzie się on o godz. 17.00 w Sali sesyjnej Urzędu Miasta Rypin, ul. Warszawska 40. Wykład ma charakter otwarty. Na miejscu będzie można zakupić książkę Pana Profesora oraz otrzymać autograf. Serdecznie zapraszamy!