W 2019 r. zakup nowości wydawniczych w kwocie 9 973,00 zł zrealizowano ze środków finansowych Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego w ramach Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa

wtorek, 26 listopad 2019

"Wiarygodność twórcy - artysta czy człowiek" - Klub Filozoficzny - 3 grudnia - zapraszamy!

"Wiarygodność twórcy - artysta czy człowiek" - to temat najbliższego spotkania Klubu Filozoficznego. Zapraszamy 3 grudnia na godz. 16.00 do centrali MPBP w Rypinie przy ul. Warszawskiej 20.

W bibliotece dostępne są teksty mogące pomóc w przygotowaniu się do dyskusji. Zapraszamy wszystkich chętnych.