Logo Rypin 2019

MPBP w Rypinie jest samorządową instytucją kultury Gminy Miasta Rypin

Logo Kaufmann Rypin 2019

Kaufmann Rypin mecenas XIV edycji „Rypińskiego Albumu Poetyckiego"

Logo MKiDN 2019

 

 Logo NPRC

W 2019 r. zakup nowości wydawniczych w kwocie 9 973,00 zł zrealizowano ze środków finansowych MKiDN w ramach Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa

Logo Instytut Książki Kraszewski 2019

 MPBP w Rypinie otrzymała w 2019 r. dofinansowanie z Instytutu Książki w kwocie 30 000,00 zł w ramach programu "Kraszewski. Komputery dla bibliotek 2019"

PITax

Darmowa prenumerata Gazety Wyborczej udostępniona została przez Fundację Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych we współpracy z PITax.pl

Łatwe podatki (www.pitax.pl).

Co nowego w naszej bibliotece

piątek, 05 lipiec 2019

Wakacje w Oddziale Dziecięcym i Filii nr 2'2019

 

Za nami wakacyjne spotkania na Młyńskiej 12.

Wśród osób uczestniczących w zajęciach nawiązały się nowe przyjaźnie, możemy nawet powiedzieć, że powstała "biblioteczna rodzinka". Wszystkim dopisywał humor tak jak i dopisała w tym roku pogoda. Co tam upał, u nas było wesoło, każdy służył pomocą i chętnie uczestniczył w zajęciach plastyczno-technicznych. Prace, które powstały na zajęciach nie tylko powędrowały do domów uczestników. Jedną pracę wykonaliśmy wspólnie i od dziś można ją podziwiać w naszej Bibliotece.
Dziękujemy Wam kochani za udział w zajęciach i zapraszamy serdecznie za rok. Podziękowania ślemy także Waszym Rodzicom. Kochani Rodzice - macie fantastyczne dzieciaki.

(ODiF2)