W 2019 r. zakup nowości wydawniczych w kwocie 9 973,00 zł zrealizowano ze środków finansowych MKiDN w ramach Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa

piątek, 14 wrzesień 2018

V edycja rajdu rowerowego "Odjazdowy Bibliotekarz" - 15 września - zapraszamy!

Serdecznie zapraszamy 15 września 2018 r. na V Rypiński Rajd Rowerowy „Odjazdowy Bibliotekarz” pod patronatem Przewodniczącego Rady Miasta Rypin.

Startujemy z parkingu Szkoły Podstawowej nr 3 w Rypinie ul. Młyńska 12. Zbiórka o godz. 9.30. Meta - Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Rypinie.

Odjazdowy Bibliotekarz to ogólnopolska akcja w której bibliotekarze, czytelnicy, miłośnicy książek i rowerów, mogą przyjemnie i aktywnie spędzić czas w gronie osób o podobnych pasjach. W Rypinie „Odjazdowy Bibliotekarz” organizowany jest po raz piąty.