MPBP w Rypinie jest samorządową instytucją kultury Gminy Miasta Rypin

Kaufmann Rypin mecenas XIV edycji „Rypińskiego Albumu Poetyckiego"

 

 

W 2018 r. zakup nowości wydawniczych w kwocie 8 239,00 zł zrealizowano ze środków finansowych Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego w ramach Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa

 

PITax

Darmowa prenumerata Gazety Wyborczej udostępniona została przez Fundację Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych we współpracy z PITax.pl

Łatwe podatki (www.pitax.pl).

Co nowego w naszej bibliotece

poniedziałek, 17 wrzesień 2018

V edycja rajdu rowerowego "Odjazdowy Bibliotekarz"

 

Miejsko - Powiatowa Biblioteka Publiczna w Rypinie 15 września 2018 r. po raz V zorganizowała rypiński rajd rowerowy "Odjazdowy Bibliotekarz".

Pogoda od samego rana nas nie rozpieszczała, ale pomimo tego, wielu naszych sympatyków pokazało, że deszcz to za mało żeby ich powstrzymać. W trakcie imprezy nastąpiło rozstrzygnięcie konkursu "Tajemnica rypińskich bibliotek" i losowanie atrakcyjnych nagród. Rajd zakończył się wspólnym piknikiem.

Bardzo dziękujemy za wsparcie sponsorom: Radzie Miasta Rypin na czele z Przewodniczącym Jarosławem Sochackim, dystrybutorowi książek firmie Platon oraz naszym partnerom Burmistrzowi Miasta Rypin Pawłowi Grzybowskiemu, Straży Miejskiej w Rypinie, Szkole Podstawowej Nr 3 w Rypinie, Miejskiemu Ośrodkowi Sportu i Rekreacji, Panu Wojciechowi Olwertowi, wszystkim uczestnikom i osobom zaangażowanym w realizację rajdu.

Fotorelacja

(red.)

 

ZamknijNa tej stronie internetowej wykorzystywane są pliki cookies zbierane do celów statystycznych i wykorzystywane do poprawnego działania serwisu www.
Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies można zmienić w ustawieniach przeglądarki - niedokonanie zmian ustawień przeglądarki jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na ich zapisywanie.

?>