W 2019 r. zakup nowości wydawniczych w kwocie 9 973,00 zł zrealizowano ze środków finansowych MKiDN w ramach Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa

poniedziałek, 17 wrzesień 2018

V edycja rajdu rowerowego "Odjazdowy Bibliotekarz"

Miejsko - Powiatowa Biblioteka Publiczna w Rypinie 15 września 2018 r. po raz V zorganizowała rypiński rajd rowerowy "Odjazdowy Bibliotekarz".

Pogoda od samego rana nas nie rozpieszczała, ale pomimo tego, wielu naszych sympatyków pokazało, że deszcz to za mało żeby ich powstrzymać. W trakcie imprezy nastąpiło rozstrzygnięcie konkursu "Tajemnica rypińskich bibliotek" i losowanie atrakcyjnych nagród. Rajd zakończył się wspólnym piknikiem.

Bardzo dziękujemy za wsparcie sponsorom: Radzie Miasta Rypin na czele z Przewodniczącym Jarosławem Sochackim, dystrybutorowi książek firmie Platon oraz naszym partnerom Burmistrzowi Miasta Rypin Pawłowi Grzybowskiemu, Straży Miejskiej w Rypinie, Szkole Podstawowej Nr 3 w Rypinie, Miejskiemu Ośrodkowi Sportu i Rekreacji, Panu Wojciechowi Olwertowi, wszystkim uczestnikom i osobom zaangażowanym w realizację rajdu.