Logo Rypin 2019

MPBP w Rypinie jest samorządową instytucją kultury Gminy Miasta Rypin

Logo Kaufmann Rypin 2019

Kaufmann Rypin mecenas XIV edycji „Rypińskiego Albumu Poetyckiego"

Logo MKiDN 2019

 

 Logo NPRC

W 2019 r. zakup nowości wydawniczych w kwocie 9 973,00 zł zrealizowano ze środków finansowych MKiDN w ramach Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa

Logo Instytut Książki Kraszewski 2019

 MPBP w Rypinie otrzymała w 2019 r. dofinansowanie z Instytutu Książki w kwocie 30 000,00 zł w ramach programu "Kraszewski. Komputery dla bibliotek 2019"

PITax

Darmowa prenumerata Gazety Wyborczej udostępniona została przez Fundację Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych we współpracy z PITax.pl

Łatwe podatki (www.pitax.pl).

Co nowego w naszej bibliotece

poniedziałek, 17 wrzesień 2018

V edycja rajdu rowerowego "Odjazdowy Bibliotekarz"

 

Miejsko - Powiatowa Biblioteka Publiczna w Rypinie 15 września 2018 r. po raz V zorganizowała rypiński rajd rowerowy "Odjazdowy Bibliotekarz".

Pogoda od samego rana nas nie rozpieszczała, ale pomimo tego, wielu naszych sympatyków pokazało, że deszcz to za mało żeby ich powstrzymać. W trakcie imprezy nastąpiło rozstrzygnięcie konkursu "Tajemnica rypińskich bibliotek" i losowanie atrakcyjnych nagród. Rajd zakończył się wspólnym piknikiem.

Bardzo dziękujemy za wsparcie sponsorom: Radzie Miasta Rypin na czele z Przewodniczącym Jarosławem Sochackim, dystrybutorowi książek firmie Platon oraz naszym partnerom Burmistrzowi Miasta Rypin Pawłowi Grzybowskiemu, Straży Miejskiej w Rypinie, Szkole Podstawowej Nr 3 w Rypinie, Miejskiemu Ośrodkowi Sportu i Rekreacji, Panu Wojciechowi Olwertowi, wszystkim uczestnikom i osobom zaangażowanym w realizację rajdu.

Fotorelacja

(red.)