Kaufmann Rypin mecenas XV edycji „Rypińskiego Albumu Poetyckiego"

W 2020 r. zakup nowości wydawniczych w kwocie 10 500,00 zł zrealizowano ze środków finansowych MKiDN w ramach Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa, zakup usług dostarczenia publikacji drogą elektroniczną w kwocie 1 450,00 zł zrealizowano ze środków finansowych Ministra Kultury, Dziedzictwa Narodowego i Sportu w ramach Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa

• Joanna Gierak-Onoszko -
    Joanna Gierak-Onoszko - "27 śmierci Toby'ego Obeda"
niedziela, 27 październik 2013

Szczegóły zamawiania książek przez Internet w MPBP w Rypinie

W przypadku zamawiania książek przez Internet należy pamiętać, że ta funkcja dostępna jest tylko dla książek znajdujących się w wypożyczalni centrali MPBP w Rypinie, mieszczącej się przy ul. Warszawskiej 20.

Po kliknięciu na interesujący nas tytuł książki w katalogu on-line, wyświetla się domyślny opis książki, a w nim m.in. sygnatura oraz status książki.

Zamówienia książek o sygnaturze „Filia nr 1”, „Filia nr 2”, „Oddz. Dziecięcy” oraz z oznaczeniem „Cz” nie są realizowane.