W 2019 r. zakup nowości wydawniczych w kwocie 9 973,00 zł zrealizowano ze środków finansowych Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego w ramach Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa

wtorek, 03 grudzień 2019

Studia podyplomowe z Oligofrenopedagogiki'2019 - rozdanie dyplomów

2 grudnia w Urzędzie Miasta Rypin odbyło się uroczyste zakończenie studiów podyplomowych z Oligofrenopedagogiki realizowanych w roku akademickim 2018/2019 przez Kolegium Jagiellońskie Toruńskiej Szkoły Wyższej w Miejsko - Powiatowej Bibliotece Publicznej w Rypinie, połączone z wręczeniem dyplomów.

W uroczystości wzięła udział Poseł na Sejm RP Anna Gembicka, rektor KJ TSW prof. Grzegorz Górski oraz Burmistrz Miasta Rypin Paweł Grzybowski.

Była to szósta edycja studiów, w ramach których zajęcia w 100% odbywały się Rypinie, w Miejsko – Powiatowej Bibliotece Publicznej. Dzięki współpracy z KJ TSW od października 2019 r. odbywają się zajęcia w kolejnej edycji z Wspomagania rozwoju i edukacji osób ze spektrum autyzmu oraz Zespołem Aspergera. Zainteresowane osoby o szczegóły mogą pytać się w punkcie rekrutacyjnym zlokalizowanym w Filii nr 2 MPBP w Rypinie, ul. Młyńska 12, tel. 54 2805232.