W 2019 r. zakup nowości wydawniczych w kwocie 9 973,00 zł zrealizowano ze środków finansowych MKiDN w ramach Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa

sobota, 08 czerwiec 2019

Studia podyplomowe - rozdanie dyplomów

7 czerwca w Urzędzie Miasta Rypin odbyło się uroczyste zakończenie studiów podyplomowych z Wspomagania rozwoju i edukacji osób ze spektrum zaburzeń autyzmu oraz Zespołem Aspergera realizowanych w roku akademickim 2018/2019 przez Kolegium Jagiellońskie Toruńskiej Szkoły Wyższej w Miejsko - Powiatowej Bibliotece Publicznej w Rypinie, połączone z wręczeniem dyplomów.

Była to piąta edycja studiów, w ramach których zajęcia w 100% odbywały się Rypinie, w Miejsko – Powiatowej Bibliotece Publicznej. Dzięki współpracy z KJ TSW planowane są kolejne edycje studiów. Zainteresowane osoby o szczegóły mogą pytać się w punkcie rekrutacyjnym zlokalizowanym w Filii nr 2 MPBP w Rypinie, ul. Młyńska 12, tel. 54 2805232.