W 2019 r. zakup nowości wydawniczych w kwocie 9 973,00 zł zrealizowano ze środków finansowych MKiDN w ramach Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa

czwartek, 13 sierpień 2020

Studia podyplomowe'2020 - rozdanie dyplomów

11 sierpnia w Urzędzie Miasta Rypin odbyło się uroczyste zakończenie studiów podyplomowych z Wspomagania rozwoju i edukacji osób z zaburzeniami ze spektrum autyzmu oraz Zespołem Aspergera realizowanych w roku akademickim 2019/2020 przez Kolegium Jagiellońskie Toruńskiej Szkoły Wyższej w Miejsko - Powiatowej Bibliotece Publicznej w Rypinie, połączone z wręczeniem dyplomów.

W uroczystości wzięli udział kanclerz KJ TSW mec. Elżbieta Górska, rektor KJ TSW prof. Grzegorz Górski, Burmistrz Miasta Rypin Paweł Grzybowski, dyrektor MPBP w Rypinie Marek Taczyński oraz absolwenci.

Była to siódma edycja studiów, w ramach których zajęcia odbywały się Rypinie, w Miejsko – Powiatowej Bibliotece Publicznej. Istnieje możliwość uruchomienia kolejnej edycji studiów, zainteresowane osoby o szczegóły mogą pytać się w punkcie rekrutacyjnym zlokalizowanym w Filii nr 2 MPBP w Rypinie, ul. Młyńska 12, tel. 54 2805232.