W 2019 r. zakup nowości wydawniczych w kwocie 9 973,00 zł zrealizowano ze środków finansowych MKiDN w ramach Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa

piątek, 21 luty 2020

Spotkanie z dr. Tomaszem Sińczakiem w MPBP w Rypinie

21 lutego w MPBP w Rypinie odbyło się spotkanie z dr. Tomaszem Sińczakiem zatytułowane "Bliski Wschód w czasach przemian".

Spotkanie dotyczyło konfliktów militarnych Imperium Romanum na wschodnich rubieżach oraz miało na celu przedstawienie kontekstu aktualnych problamów na Bliskim Wschodzie.