W 2019 r. zakup nowości wydawniczych w kwocie 9 973,00 zł zrealizowano ze środków finansowych Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego w ramach Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa

czwartek, 09 październik 2014

Spotkanie Klubu Filozoficznego - 14 października, godz. 16.00 - zapraszamy!

14 października 2014 r. w centrali MPBP w Rypinie przy ul. Warszawskiej 20 o godz. 16.00 odbędzie się spotkanie Klubu Filozoficznego na temat „Niebo gwiaździste nade mną i prawo moralne we mnie” – rozważania na temat filozofii Immanuela Kanta. Wszystkich zainteresowanych tematem zapraszamy na spotkanie, w bibliotece dostępne są teksty wprowadzające w problematykę spotkania.