Kaufmann Rypin mecenas XIII edycji „Rypińskiego Albumu Poetyckiego"

W 2017 r. zakup nowości wydawniczych w kwocie 8 012,00 zł zrealizowano ze środków finansowych Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego w ramach Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa

Współpracujemy z PITax.pl Łatwe podatki

piątek, 14 wrzesień 2018

Spotkanie Klubu Filmowego - 18 września, godz. 16.00 - zpraszamy!

18 września o godz. 16.00 w Sali Wystaw i Promocji centrali MPBP w Rypinie przy ul. Warszawskiej 20 odbędzie się kolejne spotkanie Klubu Filmowego oraz projekcja filmu z 2012 r. w reżyserii Thomasa Vinterberga.

Duński dramat filmowy z główną rolą Madsa Mikkelsena (Złota Palma dla aktora za tę kreację na Międzynarodowym Festiwalu Filmowym w Cannes; 2012)

Małe, duńskie miasteczko tuż przed okresem świątecznym. Kłamstwo małoletniej uczennicy rzuca cień podejrzenia o pedofilię na lokalnego nauczyciela. Może ono zostać uznane za prawdę, kiedy szerzą się plotki, domysły, wątpliwości i zła wola, a spirala nienawiści zaczyna stopniowo niszczyć życie niewinnego człowieka. Społeczność miasteczka wymierza sprawiedliwość na własną rękę...

Wstęp wolny! Zapraszamy!