W 2019 r. zakup nowości wydawniczych w kwocie 9 973,00 zł zrealizowano ze środków finansowych MKiDN w ramach Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa

wtorek, 09 październik 2018

Spotkanie Klubu Filmowego - 16 października, godz. 16.00 - zpraszamy!

16 października o godz. 16.00 w Sali Wystaw i Promocji centrali MPBP w Rypinie przy ul. Warszawskiej 20 odbędzie się kolejne spotkanie Klubu Filmowego oraz projekcja filmu z 2011 roku w reżyserii George'a Clooneya z główną rolą Ryana Goslinga.

Trwa walka o głosy, które mogą przesądzić o losach całej kampanii. Wyciągane są brudy i haki. Na uboczu medialnej wojny snute są wielopiętrowe intrygi, mające zabezpieczyć interesy wpływowych polityków i ustalić między nimi podział władzy. Ofiarą tych podchodów staje się współczesny Brutus – 30-letni ambitny doradca prezydenta (Ryan Gosling), który zbyt późno orientuje się, że wpadł w misternie zaplanowaną pułapkę. Posądzony o nielojalność w stosunku do przełożonych będzie próbował nie tyle odzyskać dobre imię, ile zemścić się na jednych i drugich...

Wstęp wolny! Zapraszamy!