W 2018 r. zakup nowości wydawniczych w kwocie 8 239,00 zł zrealizowano ze środków finansowych Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego w ramach Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa

wtorek, 11 czerwiec 2019

Spotkanie Dyskusyjnego Klubu Książki - 12 czerwca - zapraszamy!

12 czerwca o godz. 14.00 w Sali Wystaw i Promocji MPBP w Rypinie przy ul. Warszawskiej 20, odbędzie się kolejne spotkanie Dyskusyjnego Klubu Książki. Spotkanie dotyczyć będzie książki Katarzyny Michalak "Pisarka". Zapraszamy wszystkich chętnych!