W 2019 r. zakup nowości wydawniczych w kwocie 9 973,00 zł zrealizowano ze środków finansowych MKiDN w ramach Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa

wtorek, 27 listopad 2018

Spotkanie autorskie z Markiem Krajewskim - 5 grudnia, godz. 17.00 - zapraszamy!

5 grudnia o godz. 17.00 w Sali Wystaw i Promocji MPBP w Rypinie, ul. Warszawska 20 odbędzie się spotkanie autorskie z Markiem Krajewskim. Zapraszamy wszystkich chętnych!

Marek Krajewski- autor szesnastu bestsellerowych powieści kryminalnych, filolog klasyczny. Laureat prestiżowych nagród literackich i kulturalnych. Miłośnik filozofii stoickiej, pilny czytelnik Marka Aureliusza.