Kaufmann Rypin mecenas XIII edycji „Rypińskiego Albumu Poetyckiego"

W 2017 r. zakup nowości wydawniczych w kwocie 8 012,00 zł zrealizowano ze środków finansowych Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego w ramach Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa

Współpracujemy z PITax.pl Łatwe podatki

piątek, 08 luty 2019

Spotkanie autorskie z Krzysztofem Piersą - 12 lutego, godz. 10.00

12 lutego o godz. 10.00 w Sali Wystaw i Promocji MPBP w Rypinie, ul. Warszawska 20 odbędzie się spotkanie autorskie z Krzysztofem Piersą.

Krzysztof Piersa - autor książki "Komputerowy Ćpun" pierwszego w Polsce poradnika dotyczącego uzależnienia od gier komputerowych i "Trenera Marzeń". Przemierza Polskę wzdłuż i wrzesz rozmawiając z młodzieżą jak i dorosłymi o cienkiej granicy jaka dzieli pasję z uzależnieniem. Jako praktyk, porusza się w aktualnych zagadnieniach, tłumacząc wszelakie cyfrowe zjawiska.