W 2018 r. zakup nowości wydawniczych w kwocie 8 239,00 zł zrealizowano ze środków finansowych Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego w ramach Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa

środa, 05 listopad 2014

Spotkanie autorskie z Justyną Bargielską - 13 listopada, godz. 17.00 - zapraszamy!

13 listopada 2014 r. Miejsko - Powiatowa Biblioteka Publiczna w Rypinie zaprasza na spotkanie autorskie z Justyną Bargielską. Spotkanie odbędzie się o godz. 17.00 w Sali Wystaw i Promocji Biblioteki, ul. Warszawska 20. Serdecznie zapraszamy!