Kaufmann Rypin mecenas XV edycji „Rypińskiego Albumu Poetyckiego"

W 2020 r. zakup nowości wydawniczych w kwocie 10 500,00 zł zrealizowano ze środków finansowych MKiDN w ramach Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa, zakup usług dostarczenia publikacji drogą elektroniczną w kwocie 1 450,00 zł zrealizowano ze środków finansowych Ministra Kultury, Dziedzictwa Narodowego i Sportu w ramach Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa

wtorek, 05 październik 2021

Rypiński Album Poetycki'2021 - informacje

XVI edycja Ogólnopolskiego Konkursu "Rypiński Album Poetycki" jest obecnie na etapie oceniania nadesłanych wierszy. Na konkurs wpłynęło 212 zgłoszeń, z czego 202 spełniło wymagania regulaminowe i zakwalifikowało się do oceny jury.

Tegoroczny skład jury prezentuje się następująco: Ernest Bryll, dr hab. Marzenna Cyzman, prof. UMK, Grzegorz Radtke, poeta, autor tekstów, kompozytor, wokalista i gitarzysta zespołu Zdążyć przed północą, który wystąpi podczas gali finałowej konkursu.

Uroczyste podsumowanie konkursu odbędzie się w poniedziałek 25 października, godz. 17.00. Już teraz serdecznie zapraszamy!

Konkursowi patronuje Burmistrz Miasta Rypin Paweł Grzybowski, a firma Kaufmann jest mecenasem i sponsorem głównych nagród.