Logo Rypin 2019

MPBP w Rypinie jest samorządową instytucją kultury Gminy Miasta Rypin

Logo Kaufmann Rypin 2019

Kaufmann Rypin mecenas XIV edycji „Rypińskiego Albumu Poetyckiego"

Logo MKiDN 2019

 

 Logo NPRC

W 2019 r. zakup nowości wydawniczych w kwocie 9 973,00 zł zrealizowano ze środków finansowych Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego w ramach Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa

Logo Instytut Książki Kraszewski 2019

 MPBP w Rypinie otrzymała w 2019 r. dofinansowanie z Instytutu Książki w kwocie 30 000,00 zł w ramach programu "Kraszewski. Komputery dla bibliotek 2019"

PITax

Darmowa prenumerata Gazety Wyborczej udostępniona została przez Fundację Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych we współpracy z PITax.pl

Łatwe podatki (www.pitax.pl).

Co nowego w naszej bibliotece

poniedziałek, 22 wrzesień 2014

Rypińska książnica nagrodzona!

 

23 sierpnia 2014 r. Oddział dziecięcy i Filia nr 2 Miejsko – Powiatowej Biblioteki Publicznej w Rypinie zorganizowały Piknik z Biblioteką w ramach ogólnopolskiej akcji pikników edukacyjnych pn. „Sieci@aki na wakacjach” (opis wydarzenia).

 

Spośród lokalnych inicjatyw  na podstawie otrzymanych sprawozdań organizatorzy akcji Fundacja Dzieci Niczyje oraz Fundacja Orange wybrała najciekawsze inicjatywy i nagrodziła inicjatorów oraz placówki. Z przyjemnością informujemy, że nasza Biblioteka została wyróżniona i nagrodzona. Już niedługo zbiory naszego Oddziału dziecięcego zasili album „Janusz Korczak. Fotobiografia” oraz 85 pozycji książek i materiałów edukacyjnych z serii Czuczu ufundowany przez Wyd. Junior HanBright. Jeszcze raz bardzo dziękujemy wszystkim uczestnikom naszego pikniku za udział!

http://fdn.pl/lista-zwyciezcow-konkursu-sieciaki-na-wakacjach-2014

 

(red.)