MPBP w Rypinie jest samorządową instytucją kultury Gminy Miasta Rypin

Kaufmann Rypin mecenas XIV edycji „Rypińskiego Albumu Poetyckiego"

 

 

W 2018 r. zakup nowości wydawniczych w kwocie 8 239,00 zł zrealizowano ze środków finansowych Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego w ramach Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa

 

PITax

Darmowa prenumerata Gazety Wyborczej udostępniona została przez Fundację Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych we współpracy z PITax.pl

Łatwe podatki (www.pitax.pl).

Co nowego w naszej bibliotece

poniedziałek, 22 wrzesień 2014

Rypińska książnica nagrodzona!

 

23 sierpnia 2014 r. Oddział dziecięcy i Filia nr 2 Miejsko – Powiatowej Biblioteki Publicznej w Rypinie zorganizowały Piknik z Biblioteką w ramach ogólnopolskiej akcji pikników edukacyjnych pn. „Sieci@aki na wakacjach” (opis wydarzenia).

 

Spośród lokalnych inicjatyw  na podstawie otrzymanych sprawozdań organizatorzy akcji Fundacja Dzieci Niczyje oraz Fundacja Orange wybrała najciekawsze inicjatywy i nagrodziła inicjatorów oraz placówki. Z przyjemnością informujemy, że nasza Biblioteka została wyróżniona i nagrodzona. Już niedługo zbiory naszego Oddziału dziecięcego zasili album „Janusz Korczak. Fotobiografia” oraz 85 pozycji książek i materiałów edukacyjnych z serii Czuczu ufundowany przez Wyd. Junior HanBright. Jeszcze raz bardzo dziękujemy wszystkim uczestnikom naszego pikniku za udział!

http://fdn.pl/lista-zwyciezcow-konkursu-sieciaki-na-wakacjach-2014

 

(red.)

ZamknijNa tej stronie internetowej wykorzystywane są pliki cookies zbierane do celów statystycznych i wykorzystywane do poprawnego działania serwisu www.
Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies można zmienić w ustawieniach przeglądarki - niedokonanie zmian ustawień przeglądarki jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na ich zapisywanie.

?>