W 2019 r. zakup nowości wydawniczych w kwocie 9 973,00 zł zrealizowano ze środków finansowych MKiDN w ramach Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa

środa, 20 maj 2020

Przypominamy o konkursie „Przyjdź i skorzystaj z biblioteki"!

W związku z jubileuszem 75-lecia naszej Biblioteki na początku roku ogłosiliśmy konkurs „Przyjdź i skorzystaj z biblioteki", któremu patronuje Przewodniczący Rady Miasta Rypin Sławomir Malinowski.

Każdy kto zbierze 16 pieczątek na karcie konkursowej, weźmie udział w losowaniu czytnika e-booków (z aplikacją Legimi) oraz nagród książkowych. Początkowo terminem zbierania pieczątek był okres od 2 stycznia do 30 kwietnia 2020 r., ale w związku z przymusowym zamknięciem naszej instytucji od 12 marca do 3 maja, został on przedłużony do 18 czerwca.

Aby otrzymać pieczątkę należy przyjść do naszej Biblioteki i skorzystać z oferty. Szczegóły dostępne są w regulaminie. Usługami kwalifikującymi do otrzymania pieczątki są: wypożyczenie książek, audiobooków i prasy, skorzystanie z Legimi, wypożyczenie czytnika, wypożyczenie międzybiblioteczne.