W 2018 r. zakup nowości wydawniczych w kwocie 8 239,00 zł zrealizowano ze środków finansowych Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego w ramach Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa

czwartek, 17 kwiecień 2014

Przez Arktykę w różowych rękawiczkach - spotkanie z podróżniczką Agnieszką Siejką - 24.04, godz. 17.00 - zapraszamy!

Miejsko - Powiatowa Biblioteka Publiczna w Rypinie ma zaszczyt zaprosić na spotkanie z podróżniczką Agnieszką Siejką, pt. "Przez Arktykę w różowych rękawiczkach" w czwartek 24 kwietnia o godz. 17.00 w Sali Wystaw i Promocji naszej centrali przy ul. Warszawskiej 20.

Wstęp wolny! Zapraszamy!