W 2018 r. zakup nowości wydawniczych w kwocie 8 239,00 zł zrealizowano ze środków finansowych Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego w ramach Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa

środa, 22 maj 2019

Prawo do zabijania - Klub Filozoficzny - 28 maja - zapraszamy!

28 maja o godz. 16.00 w centrali MPBP w Rypinie przy ul. Warszawskiej 20 odbędzie się kolejne spotkanie Klubu Filozoficznego działającego przy Bibliotece. Temat spotkania: Prawo do zabijania.

W bibliotece dostępny jest tekst mogący pomóc w przygotowaniu się do dyskusji. Zapraszamy wszystkich chętnych.