Kaufmann Rypin mecenas XV edycji „Rypińskiego Albumu Poetyckiego"

W 2020 r. zakup nowości wydawniczych w kwocie 10 500,00 zł zrealizowano ze środków finansowych MKiDN w ramach Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa, zakup usług dostarczenia publikacji drogą elektroniczną w kwocie 1 450,00 zł zrealizowano ze środków finansowych Ministra Kultury, Dziedzictwa Narodowego i Sportu w ramach Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa

czwartek, 07 październik 2021

"Prawda w nauce" - Klub Filozoficzny - 11 października - zapraszamy!

"Prawda w nauce" - to temat najbliższego spotkania Klubu Filozoficznego. Zapraszamy 11 października na godz. 16.00 do centrali MPBP w Rypinie przy ul. Warszawskiej 20.

W bibliotece dostępne są teksty mogące pomóc w przygotowaniu się do dyskusji. Zapraszamy wszystkich chętnych.

Na podstawie obowiązującego rozporządzenia Rady Ministrów w sprawie ustanowienia określonych ograniczeń, nakazów i zakazów w związku z wystąpieniem stanu epidemii, dopuszcza się organizację spotkań i wydarzeń w pomieszczeniach przez biblioteki publiczne i naukowe pod warunkiem zapewnienia: udziału nie więcej niż 15 osób i przy zachowaniu odległości 1,5 m pomiędzy uczestnikami oraz zakrywania ust i nosa. Do limitu nie wlicza się osób w pełni zaszczepionych przeciwko COVID-19.