W 2019 r. zakup nowości wydawniczych w kwocie 9 973,00 zł zrealizowano ze środków finansowych MKiDN w ramach Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa

wtorek, 07 październik 2014

"Posłuchaj jak spadają liście" - spektakl poetycki - zapraszamy!

7 października 2014 r. Miejsko - Powiatowa Biblioteka Publiczna w Rypinie oraz Klub Literacki im. Edwarda Walasiewicza zapraszają na spektakl poetycki pt. "Posłuchaj jak spadają liście" przy oprawie muzycznej w wykonaniu Jacka Szablewskiego. Spektakl odbędzie się o godz. 17.00 w Sali Wystaw i Promocji Biblioteki, ul. Warszawska 20. Impreza ma charakter otwarty. Serdecznie zapraszamy!