W 2019 r. zakup nowości wydawniczych w kwocie 9 973,00 zł zrealizowano ze środków finansowych MKiDN w ramach Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa

piątek, 02 październik 2020

Ponad 10 tys, dodatkowych środków na zakup nowości wydawniczych!

Z przyjemnością informujemy, iż nasza biblioteka pozyskała 10,5 tys. zł na zakup nowości wydawniczych ze środków finansowych Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowegow ramach Programu Wieloletniego "Narodowy Program Rozwoju Czytelnictwa".

W ramach tego zadania wszystkie jednostki: centrala, oddział dziecięcy, filia nr 1 i filia nr 2 wzbogaciły swój księgozbiór. Aktualnie trwają prace przygotowujące zbiory do udostępnienia dla czytelników.