W 2019 r. zakup nowości wydawniczych w kwocie 9 973,00 zł zrealizowano ze środków finansowych MKiDN w ramach Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa

piątek, 06 listopad 2020

Od 7 do 29 listopada Biblioteka będzie nieczynna

Niestety, od 7 do 29 listopada Miejsko - Powiatowa Biblioteka Publiczna w Rypinie będzie zamknięta dla czytelników.

W opublikowanym 6 listopada 2020 r, w Dzienniku Ustaw Rozporządzeniu Rady Ministrów zmieniającym rozporządzenie w sprawie ustanowienia określonych ograniczeń, nakazów i zakazów w związku z wystąpieniem stanu epidemii, podjęto decyzję o zamknięciu bibliotek publicznych i zakazano udostępniania zbiorów w bibliotekach.

W tym czasie nie będzie możliwości wypożyczenia, zwrotu ani zamówienia zbiorów bibliotecznych. Termin wypożyczenia książek, który upłynie w okresie zamknięcia biblioteki ulega przedłużeniu do dnia ponownego otwarcia biblioteki.