Kaufmann Rypin mecenas XV edycji „Rypińskiego Albumu Poetyckiego"

W 2020 r. zakup nowości wydawniczych w kwocie 10 500,00 zł zrealizowano ze środków finansowych MKiDN w ramach Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa, zakup usług dostarczenia publikacji drogą elektroniczną w kwocie 1 450,00 zł zrealizowano ze środków finansowych Ministra Kultury, Dziedzictwa Narodowego i Sportu w ramach Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa

środa, 01 grudzień 2021

Noc Bibliotek'2021 - wyróżnienie dla naszej biblioteki!

Z radością informujemy, iż nasza biblioteka znalazła się w zaszczytnym gronie 50 wyróżnionych jednostek, które wzięły udział w tegorocznej edycji Nocy Bibliotek pod hasłem "Czytanie wzmacnia".

W akcji wzięło udział 1300 bibliotek. Jesteśmy z tego bardzo dumni. Aktyw biblioteczny działający przy Oddziale dziecięcym i Filii nr 2 jak zawsze stanął na wysokości zadania i za to został ponownie doceniony i zauważony. Dziękujemy bardzo Jury konkursu i wszystkim sympatykom naszej biblioteki.
Dla przypomnienia oraz dla tych, którzy jeszcze nie mieli okazji zobaczyć, zapraszamy na film.

(AM, MR, red.)