W 2019 r. zakup nowości wydawniczych w kwocie 9 973,00 zł zrealizowano ze środków finansowych MKiDN w ramach Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa

środa, 02 wrzesień 2020

Narodowe Czytanie'2020 - 5 września, godz. 12.00 - zapraszamy!

W tym roku, już po raz dziewiąty, Prezydent RP Andrzej Duda ogłosił akcję Narodowego Czytania. Tym razem zaproponował wybitne dzieło polskiego romantyzmu „Balladynę” Juliusza Słowackiego.

5 września w całej Polsce zabrzmią słowa tego dramatu. Nasza MPBP w Rypinie zaprasza do wysłuchania fragmentu „Balladyny” na naszym bibliotecznym facebooku w interpretacji pracowników naszej instytucji, zapraszamy 5 września o godz. 12.00.