Kaufmann Rypin mecenas XIII edycji „Rypińskiego Albumu Poetyckiego"

W 2017 r. zakup nowości wydawniczych w kwocie 8 012,00 zł zrealizowano ze środków finansowych Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego w ramach Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa

Współpracujemy z PITax.pl Łatwe podatki

poniedziałek, 01 październik 2018

"Makiawelizm - czyli pytanie o miejsce etyki w polityce"- Klub Filozoficzny - 2 października - zapraszamy!

2 października o godz. 16.00 w centrali MPBP w Rypinie przy ul. Warszawskiej 20 odbędzie się kolejne spotkanie Klubu Filozoficznego działającego przy Bibliotece. Temat spotkania: "Makiawelizm - czyli pytanie o miejsce etyki w polityce".

W bibliotece dostępne są teksty mogące pomóc w przygotowaniu się do dyskusji. Zapraszamy wszystkich chętnych.