W 2019 r. zakup nowości wydawniczych w kwocie 9 973,00 zł zrealizowano ze środków finansowych MKiDN w ramach Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa

wtorek, 10 grudzień 2019

„Literacka Nagroda Nobla dla Olgi Tokarczuk - rypińscy poloniści czytają Noblistkę” - 10 grudnia - zapraszamy!

10 grudnia w Sztokholmie Olga Tokarczuk odbierze Literacką Nagrodę Nobla.

By podkreślić znaczenie tego wydarzenia, MPBP w Rypinie w tym samym czasie organizuje prezentację twórczości noblistki. Wspólnie z rypińskimi polonistkami zapraszamy w najbliższy wtorek na godz. 13.00 do Sali Sesyjnej Urzędu Miasta Rypin na spotkanie "„Literacka Nagroda Nobla dla Olgi Tokarczuk - rypińscy poloniści czytają Noblistkę”oraz na prezentację projektu „Książka na wyciągnięcie ręki” zrealizowanego w ramach konkursu „Wędka Burmistrza”. Zapraszamy wszystkich chętnych!