Kaufmann Rypin mecenas XV edycji „Rypińskiego Albumu Poetyckiego"

W 2020 r. zakup nowości wydawniczych w kwocie 10 500,00 zł zrealizowano ze środków finansowych MKiDN w ramach Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa, zakup usług dostarczenia publikacji drogą elektroniczną w kwocie 1 450,00 zł zrealizowano ze środków finansowych Ministra Kultury, Dziedzictwa Narodowego i Sportu w ramach Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa

piątek, 08 październik 2021

„Korzystanie z cyfrowych usług na zaawansowanym poziomie” - szkolenie - zapraszamy!

Dzieci w wieku 10-14 lat zapraszamy do uczestnictwa w zajęciach „Korzystanie z cyfrowych usług na zaawansowanym poziomie” w ramach projektu "Sieć na kulturę w podregionie grudziądzkim".

Dzięki warsztatom dzieci będą mogły wykorzystać nowe umiejętności w cyfrowym świecie np.: zaplanować podróż, zabukować bilet, załatwić popularne sprawy urzędowe, bezpiecznie korzystać z serwisów internetowych.

Zajęcia będą odbywać się, w każdą sobotę od 23 października do 27 listopada, od godz. 9.00 do 10.30.

Chętne dzieci zapraszamy z rodzicami/opiekunami do biblioteki (centrala, ul. Warszawska 20; filia nr 1, ul. Wojska Polskiego 9) aby wypełnić stosowne dokumenty w godz. pracy biblioteki (8-16), do 14 października.

(IW)