W 2019 r. zakup nowości wydawniczych w kwocie 9 973,00 zł zrealizowano ze środków finansowych MKiDN w ramach Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa

wtorek, 09 czerwiec 2020

Konkurs "Spotkanie z bajką" - zapraszamy

W minionym tygodniu nasza biblioteka włączyła się w akcję XIX Ogólnopolskiego Tygodnia Czytania Dzieciom pod hasłem „Cała Polska Czyta Dzieciom”- o zwierzętach.
Drodzy Rodzice, Babcie, Dziadkowie… zapraszamy Was serdecznie do udziału w konkursie.

Swoje spotkania z bajką utrwalcie na filmiku i prześlijcie do nas. Dla najciekawszych prezentacji czekają nagrody niespodzianki oraz prezentacja na naszej stronie internetowej.
Od 08.06.2020 r. do 15.06.2020 r. będzie można nadsyłać filmiki lub linki do ich pobrania na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Ogłoszenie wyników nastąpi do dnia 22.06.2020 roku.
Prosimy o zapoznanie się z treścią klauzuli informacyjnej oraz w mailach do nas (w związku z RODO) prosimy o wklejenie skopiowanej poniżej zgody.

(AiM)