W 2019 r. zakup nowości wydawniczych w kwocie 9 973,00 zł zrealizowano ze środków finansowych Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego w ramach Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa

poniedziałek, 30 grudzień 2019

Konkurs „Przyjdź i skorzystaj z biblioteki”

W 2020 roku nasza Biblioteka obchodzić będzie jubileusz 75-lecia. W związku z tym chcielibyśmy naszym czytelnikom zaproponować konkurs „Przyjdź i skorzystaj z biblioteki”, któremu patronuje Przewodniczący Rady Miasta Rypin Sławomir Malinowski.

Każdy kto w okresie od 2 stycznia do 30 kwietnia 2020 r. zbierze 16 pieczątek na karcie konkursowej, weźmie udział w losowaniu czytnika e-booków (z aplikacją Legimi) oraz nagród książkowych.
Aby otrzymać pieczątkę należy przyjść do naszej Biblioteki i skorzystać z oferty. Szczegóły dostępne są w regulaminie. Usługami kwalifikującymi do otrzymania pieczątki są: wypożyczenie książek, audiobooków i prasy, skorzystanie z książek i prasy w czytelni, skorzystanie z Legimi, skorzystanie z komputerów, Internetu w bibliotece, wypożyczenie czytnika, skorzystanie na miejscu z gier planszowych, tabletów, XBOX, ACADEMICA,, wypożyczenie międzybiblioteczne.