Logo Rypin 2019

MPBP w Rypinie jest samorządową instytucją kultury Gminy Miasta Rypin

Logo Kaufmann Rypin 2019

Kaufmann Rypin mecenas XIV edycji „Rypińskiego Albumu Poetyckiego"

Logo MKiDN 2019

 

 Logo NPRC

W 2019 r. zakup nowości wydawniczych w kwocie 9 973,00 zł zrealizowano ze środków finansowych MKiDN w ramach Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa

Logo Instytut Książki Kraszewski 2019

 MPBP w Rypinie otrzymała w 2019 r. dofinansowanie z Instytutu Książki w kwocie 30 000,00 zł w ramach programu "Kraszewski. Komputery dla bibliotek 2019"

PITax

Darmowa prenumerata Gazety Wyborczej udostępniona została przez Fundację Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych we współpracy z PITax.pl

Łatwe podatki (www.pitax.pl).

Co nowego w naszej bibliotece

poniedziałek, 30 grudzień 2019

Konkurs „Przyjdź i skorzystaj z biblioteki”

 

W 2020 roku nasza Biblioteka obchodzić będzie jubileusz 75-lecia. W związku z tym chcielibyśmy naszym czytelnikom zaproponować konkurs „Przyjdź i skorzystaj z biblioteki”, któremu patronuje Przewodniczący Rady Miasta Rypin Sławomir Malinowski.

Każdy kto w okresie od 2 stycznia do 30 kwietnia 2020 r. zbierze 16 pieczątek na karcie konkursowej, weźmie udział w losowaniu czytnika e-booków (z aplikacją Legimi) oraz nagród książkowych.
Aby otrzymać pieczątkę należy przyjść do naszej Biblioteki i skorzystać z oferty. Szczegóły dostępne są w regulaminie. Usługami kwalifikującymi do otrzymania pieczątki są: wypożyczenie książek, audiobooków i prasy, skorzystanie z książek i prasy w czytelni, skorzystanie z Legimi, skorzystanie z komputerów, Internetu w bibliotece, wypożyczenie czytnika, skorzystanie na miejscu z gier planszowych, tabletów, XBOX, ACADEMICA,, wypożyczenie międzybiblioteczne.

(red.)