W 2018 r. zakup nowości wydawniczych w kwocie 8 239,00 zł zrealizowano ze środków finansowych Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego w ramach Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa

poniedziałek, 19 maj 2014

Konkurs internetowy „Z Internetem za pan brat” - relacja

16 maja 2014 r. w czytelni  internetowej  MPBP  w Rypinie odbył się konkurs  internetowy „Z Internetem  za pan brat”.

Konkurs został zorganizowany  w ramach współpracy z Zespołem  Szkół nr  5 w Rypinie. Uczniowie świetnie odpowiadali na pytania z zakresu Internetu. Następnie wraz z opiekunem p. Barbarą Kochańską zwiedzili bibliotekę. Na koniec spotkania  wszyscy  uczniowie otrzymali nagrody, a jeden z uczniów  zaśpiewał piosenkę. Uczniowie z dużym zaangażowaniem podejmowali konkursowe wyzwania i z zainteresowaniem korzystali z oferty biblioteki.

(Jolanta Michalska)