W 2019 r. zakup nowości wydawniczych w kwocie 9 973,00 zł zrealizowano ze środków finansowych MKiDN w ramach Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa

wtorek, 16 wrzesień 2014

"Komizm w literaturze" - spotkanie z dr.A. Główczewskim - 18.IX - zapraszamy!

18 września 2014 r. o godz. 17.00 w centrali Miejsko – Powiatowej Biblioteki Publicznej w Rypinie przy ul. Warszawskiej 20 odbędzie się spotkanie z dr. Aleksandrem Główczewskim zatytułowane „Komizm w literaturze”. Dotyczyć ono będzie wydanej w ubiegłym roku książki pod tym samym tytułem. Dr Aleksander Główczewski jest rypinianinem, zastępcą dyrektora Instytutu Literatury Polskiej UMK w Toruniu (http://www.ilp.umk.pl/spis-pracownikow/glowczewski ). Spotkanie ma charakter otwarty. Serdecznie zapraszamy!