W 2018 r. zakup nowości wydawniczych w kwocie 8 239,00 zł zrealizowano ze środków finansowych Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego w ramach Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa

sobota, 21 wrzesień 2019

"Jak poruszać się w naszym systemie zdrowia" - spotkanie z Jerzym Serafinem - 24 września - zapraszamy!

24 września o godz. 17.00 w Sali Wystaw i Promocji MPBP w Rypinie, ul. Warszawska 20 odbędzie się spotkanie z Jerzym Serafinem pt. „Jak poruszać się w naszym systemie zdrowia?”. Zapraszamy wszystkich chętnych!

Jerzy Serafin - lekarz pierwszego kontaktu w Radominie i Otwocku i lekarz dyżurny w karetkach wypadkowych i szpitalach w Golubiu-Dobrzyniu i Otwocku. Dyrektor Departamentu Zdrowia Publicznego w Ministerstwie Zdrowia w randze wiceministra zdrowia, Lekarz Dyżurny Kraju, współautor polskiego systemu ubezpieczeń zdrowotnych, przedstawiciel polski w organizacjach międzynarodowych.