MPBP w Rypinie jest samorządową instytucją kultury Gminy Miasta Rypin

Kaufmann Rypin mecenas XIV edycji „Rypińskiego Albumu Poetyckiego"

 

 

W 2018 r. zakup nowości wydawniczych w kwocie 8 239,00 zł zrealizowano ze środków finansowych Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego w ramach Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa

 

PITax

Darmowa prenumerata Gazety Wyborczej udostępniona została przez Fundację Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych we współpracy z PITax.pl

Łatwe podatki (www.pitax.pl).

Co nowego w naszej bibliotece

sobota, 08 czerwiec 2019

"Jak nie czytam, jak czytam" - 7 czerwca

 

7 czerwca 2019 r. MPBP w Rypinie punktualnie o godz. 10.00 włączyła się w ogólnopolską akcję pt. "Jak nie czytam, jak czytam".

Co roku (od 2016 r.) uczniowie z całej Polski manifestują, że lubią czytać i czytają więcej niż dorośli. W 2018 r. w jednym momencie czytało blisko 407 tys. osób. W tym roku Rypin włączył się do akcji - wspólne czytanie przedszkolaków i uczniów miejskich szkół uświetnili wspaniali goście w osobach: Burmistrza Miasta Rypin Pawła Grzybowskiego, Przewodniczącego Rady Miasta Rypin Sławomira Malinowskiego, Wiceprzewodniczącej Rady Miasta Rypin Barbary Góreckiej oraz dyrektora Muzeum Ziemi Dobrzyńskiej Andrzeja Szalkowskiego. Dziękujemy wszystkim uczestnikom akcji i zapraszamy za rok.

(ODiF2)

ZamknijNa tej stronie internetowej wykorzystywane są pliki cookies zbierane do celów statystycznych i wykorzystywane do poprawnego działania serwisu www.
Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies można zmienić w ustawieniach przeglądarki - niedokonanie zmian ustawień przeglądarki jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na ich zapisywanie.

?>