MPBP w Rypinie jest samorządową instytucją kultury Gminy Miasta Rypin

Kaufmann Rypin mecenas XIV edycji „Rypińskiego Albumu Poetyckiego"

 

 

W 2018 r. zakup nowości wydawniczych w kwocie 8 239,00 zł zrealizowano ze środków finansowych Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego w ramach Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa

 

PITax

Darmowa prenumerata Gazety Wyborczej udostępniona została przez Fundację Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych we współpracy z PITax.pl

Łatwe podatki (www.pitax.pl).

Co nowego w naszej bibliotece

piątek, 19 październik 2018

II FFA STOPKLATKA - 25-26 października - zapraszamy!

 

W dniach 25-26 października Rypiński Dom Kultury po raz drugi organizuje Festiwal Filmów Amatorskich STOPKLATKA. Pierwszego dnia o godz. 10.00 zaprezentowana zostanie część poświęcona filmom dla dzieci. W tym dniu zaprezentowane zostaną filmy z cyklu „Rypin na Marsie”, powstałe w ramach Warsztatów Animacji Filmowej zorganizowanych w 2018 r. w MPBP w Rypinie.

Stały się one częścią akcji promocyjnej miasta oraz Festiwalu „Rypin na Marsie”. Serdecznie zapraszamy na festiwal oraz obejrzenie filmów poklatkowych na dużym ekranie!

(red.)

ZamknijNa tej stronie internetowej wykorzystywane są pliki cookies zbierane do celów statystycznych i wykorzystywane do poprawnego działania serwisu www.
Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies można zmienić w ustawieniach przeglądarki - niedokonanie zmian ustawień przeglądarki jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na ich zapisywanie.

?>