W 2019 r. zakup nowości wydawniczych w kwocie 9 973,00 zł zrealizowano ze środków finansowych MKiDN w ramach Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa

piątek, 19 październik 2018

II FFA STOPKLATKA - 25-26 października - zapraszamy!

W dniach 25-26 października Rypiński Dom Kultury po raz drugi organizuje Festiwal Filmów Amatorskich STOPKLATKA. Pierwszego dnia o godz. 10.00 zaprezentowana zostanie część poświęcona filmom dla dzieci. W tym dniu zaprezentowane zostaną filmy z cyklu „Rypin na Marsie”, powstałe w ramach Warsztatów Animacji Filmowej zorganizowanych w 2018 r. w MPBP w Rypinie.

Stały się one częścią akcji promocyjnej miasta oraz Festiwalu „Rypin na Marsie”. Serdecznie zapraszamy na festiwal oraz obejrzenie filmów poklatkowych na dużym ekranie!