W 2018 r. zakup nowości wydawniczych w kwocie 8 239,00 zł zrealizowano ze środków finansowych Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego w ramach Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa

poniedziałek, 22 grudzień 2014

Godziny pracy MPBP w Rypinie w okresie świąteczno-noworocznym

Szanowni czytelnicy!!!

Informujemy, że  w okresie świąteczno-noworocznym zmienione zostają godziny pracy Biblioteki.

24 grudnia (Wigilia) centrala, oddział dziecięcy, filia nr 1 i filia nr 2 będą nieczynne.

27 grudnia (sobota) centrala, oddział dziecięcy, filia nr 1 i filia nr 2 będą nieczynne.

31 grudnia (Sylwester) centrala, oddział dziecięcy, filia nr 1 i filia nr 2 czynne będą w godz. 8.00-13.00.

W pozostałe dni Biblioteka pracuje normalnie (godziny pracy).

Zapraszamy!!!