W 2019 r. zakup nowości wydawniczych w kwocie 9 973,00 zł zrealizowano ze środków finansowych MKiDN w ramach Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa

środa, 11 marzec 2020

Finał Konkursu Prozatorskiego im. Aleksandra Główczewskiego "Bohaterowie literaccy w Rypinie" przełożony

W związku z zagrożeniem wynikającym z szerzenia się koronawirusa SARS-COV-2, zaplanowany na 12 marca finał Konkursu Prozatorskiego im. Aleksandra Główczewskiego "Bohaterowie literaccy w Rypinie" zostaje przełożony. Nowy termin zostanie podany w późniejszym czasie.