W 2019 r. zakup nowości wydawniczych w kwocie 9 973,00 zł zrealizowano ze środków finansowych MKiDN w ramach Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa

poniedziałek, 20 styczeń 2020

Ferie w Bibliotece'2020

Miejsko – Powiatowa Biblioteka Publiczna w Rypinie zaprasza do skorzystania ze swojej oferty w okresie ferii zimowych.

W dniach 27.01, 28.01, 30.01, 03.02, 04.02, 06.02 w godz. 11.00-14.30 Filia nr 1 przy ul. Wojska Polskiego 9 zaprasza na ferie zimowe w bibliotece pt. "Jak zdobyć Nagrodę Nobla?".

Od 3 do 5 lutego już po raz siódmy w rypińskiej książnicy trwały będą Warsztaty Animacji Filmowej prowadzone przez Magdalenę Bryll z grupy artystycznej poklatkowo.pl. Zajęcia prowadzone będą w centrali Biblioteki przy ul. Warszawskiej 20 dla dzieci i młodzieży z rypińskich szkół.

Będzie to wyjątkowa okazja, do pracy z animatorką posiadającą doświadczenie w pracy nad oscarową polską produkcją „Piotruś i Wilk”. Owocem warsztatów będą powstałe filmy animowane, których projekcje odbywać się będą podczas imprez miejskich.

Przypominamy również, że w okresie ferii zimowych wszystkie jednostki MPBP w Rypinie pracują w niezmienionych godzinach (http://biblioteka-rypin.pl/o-bibliotece/struktura-organizacyjna ).