MPBP w Rypinie jest samorządową instytucją kultury Gminy Miasta Rypin

Kaufmann Rypin mecenas XIII edycji „Rypińskiego Albumu Poetyckiego"

 

 

W 2018 r. zakup nowości wydawniczych w kwocie 8 239,00 zł zrealizowano ze środków finansowych Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego w ramach Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa

Co nowego w naszej bibliotece

czwartek, 28 luty 2019

Etap powiatowy "Wielkiej Ligi Czytelników"

 

28 lutego odbył się etap powiatowy „Wielkiej Ligi Czytelników” Jest to konkurs, którego koordynatorem powiatowym jest nasza biblioteka.

31 stycznia zakończył się etap szkolno-biblioteczny. Na 28 marca zaplanowany jest finał wojewódzki, a w dniach 10-11 maja w Tygodniu Bibliotek odbędzie się finał krajowy w Katowicach.

Wielka Liga Czytelników jest to projekt czytelniczy o zasięgu ogólnopolskim skierowany do uczniów klas 1-8 szkół podstawowych. Projekt jest dofinansowany ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury. Celem konkursu jest wyłonienie najlepszych czytelników wśród uczniów szkół podstawowych i równocześnie oraz m.in. promocja czytelnictwa wśród dzieci i młodzieży.

https://wielka-liga.pl/

(red.)

ZamknijNa tej stronie internetowej wykorzystywane są pliki cookies zbierane do celów statystycznych i wykorzystywane do poprawnego działania serwisu www.
Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies można zmienić w ustawieniach przeglądarki - niedokonanie zmian ustawień przeglądarki jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na ich zapisywanie.

?>